• Dzień Chłopaka 2023

W tym roku szkolnym Dzień Chłopaka obchodziliśmy w piątek - 29 września. Był to dzień pełen radości i uśmiechu. Samorząd Uczniowski zachęcił wszystkich uczniów do przyjścia w tym dniu do szkoły w muszce lub krawacie, dzięki czemu mogli uniknąć pytania :) Dodatkowo dzięki profesjonalnemu sprzętowi fotograficznemu, który szkoła otrzymała w ramach programu Laboratoria Przyszłości, uczniowie mogli wziąć udział w wesołej sesji zdjęciowej. Dziękujemy wszystkim za super zabawę! A naszym Chłopakom, tym mniejszym i tym większym, życzymy wszystkiego, co najlepsze!

• MECZ PIŁKI RĘCZNEJ

W dniu 23.09.2023 roku 30 uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w meczu piłki ręcznej, gdzie Grupa Azoty Unia Tarnów podejmowała u siebie drużynę ZEPTER KPR Legionowo. Uczniowie zobaczyli prawdziwy mecz i przekonali się, jak kibicują prawdziwi kibice. Dopingiem wsparli miejscową drużynę. Skandowali wraz z całym stadionem, zdarli gardło i przede wszystkim dobrze się bawili. W trakcie rywalizacji nie zabrakło nerwów i walki o każdy punkt. Ostatecznie z pojedynku zwycięsko wyszli gospodarze, wygrywając 32:29.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 już za nami!

Długo wyczekiwane wakacje minęły, ale zostały piękne wspomnienia. Obchody 4 września w naszej szkole rozpoczęły się Mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie uczniowie przemaszerowali do szkoły. Klasa 5 przygotowała na sali gimnastycznej część artystyczną, po której Pani Dyrektor wygłosiła kilka słów powitania i oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny. Wszystkie klasy udały się również na spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz chęci do nabycia nowych umiejętności.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie! W tym roku rozpoczynamy szkołę w poniedziałek 4 września. W tym dniu zapraszamy Was na godzinę 7.40 pod szkołę, skąd przemaszerujemy wspólnie do kościoła na mszę świętą. Po uroczystości kościelnej udamy się do szkoły, gdzie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego. W tym dniu po raz pierwszy po wakacjach spotkacie się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. W zakładce WAŻNE INFORMACJE znajdziecie już plan lekcji na nowy rok szkolny.

Do zobaczenia!